Dorost výhrou s Břeclaví potvrdil 1. místo v lize

Dorost výhrou s Břeclaví potvrdil 1. místo v lizegalerie

Do Kroměříže přijel dorost Břeclavi a my jej zaskočili brzkou první brankou. Střelecký punc našel na hokejce Dan Opravil. Hanáci pak hostující Lvy dlouhé minuty přehrávají, ti se jen dočasně vymaňují z pásma. V polovině dějství kapku polevíme, Břeclav se prosmýkne ke dvěma útokům a ve 12. minutě vyrovná. Osměluje se poté už častěji, naše převaha je otupena.

Do 2. třetiny se vložíme dle představ, získáme si těsný náskok 2:1. Chce to "ještě jeden", avšak ten se dlouho nedostavuje. Týmy se střídají v iniciativě, ale ani ten, ani ten si souvislý tlak nevypracuje. Ve 37. minutě ustojí Hanáci třeskutou možnost Lvů na vyrovnání! Odpovíme ověřeným praporem sportovních bitev "nedáš, dostaneš". Nedlouho před sirénou zvyšujeme na 3:1.

Ve 3. třetině se hraje Kroměříži lehčeji, spěchá do útoku. Otevírá ovšem zadní vrátka soupeřovým rejdům... Třikrát nebo čtyřikrát se vyznamená v naší kase Michal Tuček. Nevyužijeme dvě přesilovky, ale mrzet nás to nemusí. V 54. minutě má gólově nabito obránce Lukáš Koníček. Ranou až od modré píchne kotouč bez skrupulí mimo dosah Lva v kleci. Tohle je už jistota, z vedení 4:1 už neslevíme.