5.00 – 6.00
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
0.00 – 1.00
PO
pondělí
17. 2.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 10.00
Young Talents
10.45 – 11.45
Young Talents
12.00 – 13.00
Arc.gymn.
13.00 – 14.30
OP, ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Přípravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL PAN-KVA
21.40 – 23.15
KAMHL BUL-REB
ÚT
úterý
18. 2.
6.00 – 7.00
5. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.30 – 9.30
Zš Komnského 4.tř.
10.00 – 11.00
Arc. gymn.
12.00 – 13.00
Arc.gymn.
13.00 – 14.15
Zš Zámoraví, Zš Slovan
14.30 – 15.30
3. + 4. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
Připravka a 2.tř.
18.15 – 19.15
Jun. + dor
19.30 – 20.30
Veřejnost
20.45 – 22.30
KHL play-off 1.kolo MAS-CHO
22.45 – 23.45
SK HS Kroměříž
ST
středa
19. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 10.15
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
10.30 – 11.30
Hubík
12.00 – 13.00
Arc.gymnazium
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium
15.00 – 16.00
4. tř
16.15 – 17.15
3.tř. + brankáři
17.30 – 18.30
5. třída + brankáři
18.45 – 19.45
Jun. + dor
20.00 – 21.00
Muži
21.15 – 23.00
KAMHL RMC-SEN
ČT
čtvrtek
20. 2.
6.00 – 7.00
7.00 – 8.15
Trénuj hokej
8.15 – 9.30
ZŠ Slovan - HOKEJ
10.00 – 11.15
Zš Komenského, A. gym. - 60 dětí
12.00 – 13.00
ZŠ Slovan - HOKEJ
13.15 – 14.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
15.00 – 16.00
5.tř.
16.15 – 17.15
3.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL JIS-MOR
21.40 – 23.15
KAMHL LOB-PAN
pátek
21. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 11.00
Oskol - sport. třída
12.00 – 13.00
Arc. gymnázium
14.00 – 15.00
4.+5.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
19.00 – 20.00
Muži
20.15 – 21.15
Hanák, Reds
21.30 – 22.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
22. 2.
6.15 – 7.15
Kvasice
7.30 – 8.30
Přípravka a 2.tř.
8.30 – 9.30
Školka bruslení
10.00 – 12.00
Junioři - Boskovice
12.30 – 14.00
Smékal
14.15 – 15.45
Fremach
17.00 – 19.00
Muži - Březina
19.15 – 21.00
KAMHL RCH-AHK
21.00 – 22.45
KAMHL SEN-DEV
NE
neděle
23. 2.
6.15 – 7.47
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Dorost - Třebíč
11.45 – 13.15
4.tř. - Berani
13.15 – 14.45
5.tř. - Berani
15.15 – 16.45
Veřejnost
17.00 – 18.40
KHL play-off 1.kolo VIK-GAT
18.40 – 20.15
KHL play-off
20.30 – 22.15
KHL play-off
5.00 – 6.00
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
0.00 – 1.00
PO
pondělí
24. 2.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 12.01
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.00 – 13.00
Arc.gymn.
13.00 – 14.30
OP, ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Přípravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL KVA-RMC
21.40 – 23.30
KAMHL HUL-BUL
ÚT
úterý
25. 2.
6.00 – 7.00
5. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.30 – 9.30
Zš Komnského 4.tř.
9.30 – 13.01
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.00 – 14.15
Zš Slovan, Zámoraví
14.30 – 15.30
3. + 4. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
Připravka a 2.tř.
18.15 – 19.15
Jun. + dor
19.30 – 20.30
Veřejnost
20.45 – 22.30
KHL play-off
22.45 – 23.45
SK HS Kroměříž
ST
středa
26. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 11.00
Zš Břest - 120 dětí!!!
11.00 – 13.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium
15.00 – 16.00
4. tř
16.15 – 17.15
3.tř. + brankáři
17.30 – 18.30
5. třída + brankáři
18.45 – 19.45
Jun. + dor
20.00 – 21.00
Muži
21.15 – 23.00
KAMHL REB-ZOP
ČT
čtvrtek
27. 2.
6.00 – 7.00
7.00 – 8.15
Trénuj hokej
8.15 – 9.30
ZŠ Slovan - HOKEJ
9.30 – 11.00
MŠ Skaštice, Zš Komenského
11.00 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
Zš Chropyně - 60 dětí
15.00 – 16.00
5.tř.
16.15 – 17.15
3.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL TRO-JIS
21.40 – 23.30
KAMHL MOR-TOV
pátek
28. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 11.00
Oskol - sport. třída
11.15 – 13.40
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
14.00 – 15.00
4.+5.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
19.00 – 20.00
Muži
20.15 – 21.15
Hanák, Reds
21.30 – 22.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
29. 2.
6.15 – 7.15
Kvasice
7.30 – 8.30
Přípravka a 2.tř.
8.30 – 9.30
Školka bruslení
15.00 – 16.30
Veřejnost
17.00 – 18.40
KAMHL play-off/play-out
18.40 – 20.15
KAMHL play-off/play-out
20.30 – 22.10
KAMHL play-off/play-out
NE
neděle
1. 3.
6.15 – 7.48
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
12.15 – 13.45
Orel Jednota Holešov
14.00 – 15.30
Smékal
17.00 – 18.40
KHL play-off
18.40 – 20.15
KHL play-off
20.30 – 22.15
KHL play-off