Zaváleli proti Brumovu - rádi by v neděli dali i Břeclav

Zaváleli proti Brumovu - rádi by v neděli dali i Břeclavgalerie

Po týdnu přijeli do Kroměříže mladší žáci Brumova, kteří posledně přehráli naše "béčko". Proti "A" týmu však hosté narazili už v úvodu. Hanáci se prosadili dvěma trefami. Budou po celou třetinu lepší, výborní. Snad jenom občas až moc času a prostoru dopřejí soupeři při zpracování a při střele. Jinak si věříme a prostě "hrajeme hokej". Dvě minuty před sirénou zvýšíme na 3:0. Oku lahodící sólíčko gólovou tečku prostě vyžadovalo!

Ve druhé třetině se už ve výkonu týmů otevírala průrva, bytelná mezera. Našemu elánu, tempu a nasazení Brumov nestačil. Prosazujeme se z precizně vytvořených a dokonaných brejků. Daří se nám ve všech směrech, užíváme si zápasové jízdy, vtipného leporela proměněných šancí. Po čtyřech úderech odskočíme hostům na 7:1.

Do závěrečné části vstoupí Brumov soustředěnější a nebezpečnější. Ještě nás prožene. Vidíme hokej vyvážený na obě strany, světlé momenty si připisují oba celky. Není ale v moci hostů nějak to celé zdramatizovat. V závěru jen kosmeticky upraví na 8:2. Hanáky patří pochválit za vyspělou, opravdu dobrou hru na všech postech.