Žákovské béčko se sklonilo před Brodem. Otočil to dokonale

Žákovské béčko se sklonilo před Brodem. Otočil to dokonalegalerie

"Béčko" starších žáků přijalo v Kroměříži hostující Brod, aby ho odrazilo a porazilo. Že to bude úkol pro koumáka, dali hosté vědět velice záhy... Byli houževnatí a odolní, mažou manko 1:0 i 2:1. Dvakrát vyrovnají a zatvrzele to otáčejí k vedení 2:3. Hanáci musejí zabrat, aby bojovný Brod přetlačili.

Ve 2. třetině si Brodští pomohou další trefou, už čtvrtou. Hanáci nehodlají nic vzdávat a hledají své šance. Z jedné pak přiloží "třetí polínko" a snižují na 3:4. Do konce 2. části zbývá ještě syté menu minut, ale naši prostě vyrovnat nedokážou. Jejich útočné ambice jsou utínány nepřesnostmi a nedůrazem. V něčem je to vpředu dokonce "hra na náhodu". Zkrátka ten Brod vede a vede!

Ve 3. dějství obmění skóre branka obou celků. Každopádně je i stav 4:5 pro naše konstantní příležitostí. S finišujícím duelem ovšem důraz hostů, jejich jednoduchá, "hokejová" kombinace znamenají trefu šestou, už tu pečetící. Hanáci poté dělají všechno, na co stačí, vše, čím by ještě Brodské mohli zastavit. Utkání zachránit. Hosté se ale ukázali v mírně ostřejším, lepším světle než domácí bojovníci. Chtěli jsme uspět, ale s porážkou 4:6 budeme šturmovat na odvetu. Ono to vyjde, a třeba v Brodě!