Warrior byl v Lize mladších žáků jednoznačně lepší

Warrior byl v Lize mladších žáků jednoznačně lepšígalerie

V Lize mladších žáků zavítal do Kroměříže Warrior Brno. Hanáci s ním měli těžkou práci a stav 0:0 po první třetině uhájili jen se štěstím. Od 19. minuty si hosté vytvořili tři vyložené možnosti. Největší přišla po zpětné přihrávce před brankoviště.

Na počátku 2. dějství jsou naši aktivní, ale co z toho – branku nevstřelí. Soupeř ve 26. minutě utíká do rychlého brejku a otevírá skóre. Warrior už má poté o dost více ze hry, větší důraz a lepší bruslení. V polovině duelu se uvolní další brněnský hráč – a je to 2:0. Pohříchu to hosté trefili v naší dvojnásobné přesilovce. Třetí branku inkasují Hanáci v oslabení. Zápas se odvíjí před naší svatyní a Warrior chvílemi až exceluje. Ve 35. minutě vedou hosté 4:0. Hanáci to přesto zkoušejí a ve 37. minutě se procpou k opakované střele. Je z toho náš první gól. Hosté ale v ničem nepoleví a prostřední pasáž vyhrají nakonec 6:1.

Třetí třetina už probíhá za rozhodnutého stavu a Brno mírně ubere. Hanáci čekají na jeho útoky s vyztuženou obranou. Ale stejně nás soupeř párkrát přečíslí a jede ve třech na jednoho. Propastný rozdíl mezi týmy byl v bruslení. Také se zbytečně vystavíme do nových ofsajdů. Soupeř byl hokejovější a jeho hře nechyběl pohyb. Několika branek docílil po přihrávce z první, finální fázi na jeden dotek.