Vydřená desítka znamená baráž. Teď nám jde o všechno, každý zápas bude play-off!

Vydřená desítka znamená baráž. Teď nám jde o všechno, každý zápas bude play-off!galerie

Juniorka urvala 1. místo v lize, přesto to hlavní nemá, na to musí ždímat síly s jinými vítězi, s "vítězi vítězů"... Postupujeme do baráže, kde nás nikdo "nepošetří", půjdou po našich chybách. Čekají nás vyzrálá, velká družstva. Těším se na vrchol sezony, na zápasy (extra)ligové existence. Tohle si má Kroměříž zaslouží, snad nás podpoří i fanoušci, nejen rodiče. Pro kluky to budou doposud největší zápasy.

Dvě kola před koncem nám k jistotě chyběl bod, a ten vezeme z Opavy. Vlastně i druhý, za nájezdy vítězné. Bylo to těžké, bylo to dobře rozjeté, ale domácí se zvedli k odporu, který nás přinutil k pozornosti a dobrému výkonu do poslední minuty! Opava se doma nevzdá a manko 0:3 přetáčí v remízu. Nám pomohly dvě trefy klubového snajpra Světlíka a kýžený bod Hanáci utrží. V penaltách se střílí ostrými a po šesti a šesti pokusech vítězíme v "dovednostní soutěži" 3:4. Úspěšnými střelci Hanáků byli "Kopča" Kopčil, "Světlo" Světlík, "Moris" Morev a "Hubajs" Hubík.

Je to desátá výhra za sebou, ale vše se "maže". Začínáme!

Liga juniorů, skupina "o postup"
Hokejový klub Opava - HK Kroměříž 3:4 po nájezdech (0:1, 0:2, 3:0 - 0:1)
nájezdy 3:4

Branky (asistence) HK Kroměříž:
Světlík, Světlík (Nesrsta, Hubík), Morev, Hubík (vítězný nájezd)

Nájezdy vítěze proměnili: Kopčil, Světlík, Morev, Hubík

Sestava:
Fajgl - Tkadlec, Nesrsta, Peluha, Andrýsek, Prčík, Vohrabal - Kopčil, Kudlička, Kristek - Hubík, M. Dluhoš, Světlík - Podešva, Morev, Kocáb

Trenér HK Kroměříž:
Bc. Zdeněk Bečka