Vítkovice rozhodly proti našemu dorostu hned v úvodu

Vítkovice rozhodly proti našemu dorostu hned v úvodugalerie

Finálová skupina Ligy dorostu zavedla Hanáky i do Ostravy. Soupeř byl skutečně zdatný – "béčko" Vítkovic. O osudu utkání rozhodlo už prvních 10 minut. Tou dobou střídáme gólmany, protože prohráváme 3:0. Hanáci nezachytili vstup do zápasu. V 1. třetině podali chabý výkon a možná jen ze šesti střel čtyřikrát inkasovali.

Hrálo se jen průměrné utkání, ani Vítkovice neoslnily. Na Hanáky se ve 2. dějství usměje střelecké štěstí, ovšem po jejich korekci je to stále ještě 4:1. V závěrečné části už Kroměříž toto manko nedotáhne. Nicméně těší, že se ještě ze ztráty 5:1 "osvobodí" dvěma góly. Domácí si jsou však jisti, že tři body zůstanou v Ostravě, že už si to pohlídají. Naopak ještě skóre pečetí šestou trefou.

Jsme rádi, že dostal v dorostu první příležitost starší žák Dalibor Harásek a ihned se uvedl gólovou premiérou. Po asistencích bratří Opravilů. Jak to krásně glosoval náš Ondra Hrabal: "Já na bráchu, brácha na mě, a ty třetí, ty dej góla!"