Vítkovice rozhodly proti dorostu první třetinou

Vítkovice rozhodly proti dorostu první třetinougalerie

V pátek přijel do Kroměříže špičkový soupeř našemu dorostu. Jako druhý tým ligy bylo "béčko" Vítkovic ryzím favoritem. Začalo s přehledem a v 6. minutě vedlo o dvě branky. Poté naši přitlačí, zapojí důraz, snaží se o útočné skrumáže. Hosté jsou však mnohdy neoddělitelní od puku a v půlce třetiny se elegantně "sklouznou" za třetí trefou. Vzápětí dostaneme dvojnásobnou přesilovku, ale bude matná. V přesilovce 5 na 4 si navíc smůlovatě nandáme "vlastence". 0:4! Také Hanáci však mohli v 1. části skórovat! Jenže se přes pevné beky hostů prodírali často individuálně. Až ve 20. minutě ujedeme ve dvou a brejk doslova křičel po gólu!

Ve 2. třetině Hanáci hned udeří, otevřou ji brankou. Hokej domácího týmu se razantně zvedá, něco nám rovněž umožní uspokojené Vítkovice. Ještě zvyšují na 1:5, avšak následně hra patří našim. Dostáváme se ke kombinacím, pěkné souhře, k dobrým střelám v útočném pásmu... Upravíme na 2:5, ale při našem zlepšeném výkonu to chtělo ještě jednu trefu přidat!

Třetí pasáž už jen skóre zaokrouhlí. Naše hra má úroveň, ale Vítkovičtí si dění na ledě hlídají suverénně. Oba týmy vsítí "branku k dobru" a rozejdou se s výsledkem 3:6.