Víkend nezačíná školkou bruslení, ale akcí nás a Českého hokeje! Poté si zahraje 9 týmů klubu

Událostí hokejového víkendu je nesporně svazový projekt "Týden hokeje". Jeho čas jsme určili na sobotních 8:30. To už ale budou děti na ledě, tak nic nezmeškejte! Po půl desáté dopoledne s malými dětmi vyvrcholí v reakcích na dotazy, zájem jejich rodičů. A počínaje 10. hodinou už poběží zápasový program...

V sobotu v podvečer je lákadlem domácí souboj mužů s Břeclaví. Břeclav není vůbec špatná, umí se připravit a motivovat, dokáže být nepříjemná. Přesto věřím barvám Hanáků, že budou chtít lidem ukázat jen vítězství! Že pro to uděláme "první i poslední", opory i junioři.

Juniorka s dorostem mají svá klání až v neděli. Hezky po sobě, jako první junioři, druhý dorost. Přijedou sem kluby ze Slovácka, které slibují hokejově kvalitní dopoledne a odpoledne! Uherský Brod má v Lize juniorů sílu znamenitou, a Hradiště? To patří v Lize dorostu ke špičce, ale hlavně se mu daří právě proti našim... Bojujte, kamarádi, vy i vy – soupeři přijedou výborní. Buďte na svém ledě jako doma!

Elitní žákovské celky Kroměříže zamíří v neděli do Žďáru. Mohou čekat velký vzdor a um domácích, ale jistě se jim nepoddají, nesklouznou se k pasivitě. Jsem moc zvědav na výsledek starších žáků... Mladším snad zůstane hodně z toho dobrého, čím v úterý přehráli brněnské Warriors!

Žákovské "béčko" a "déčko" předvedou formu tentokrát doma. Proti Brumovu, který se s námi v prosinci "lautr vůbec nemazlil" na Valašsku. Vytvořme magickou atmosféru důvěry a podpory. Povzbuzujme ty své kluky ve větším počtu, déle i silněji než obvykle!

K sobotě patří i těžké zkoušky 4. tříd a 5. tříd v Uherském Hradišti. Tamní Slovácko má velmi dobrá družstva, ačkoli znám spíše to "páťácké"... Věřím, že si ti mladší užijí co nejlépe "další den s hokejem", zatímco 5. třídy podřídí vše tomu, nepřijít o šňůru šesti ligových výher! Brusle nám jezdí senzačně, hokejky puky rozdělují a taky trefují... V přátelském duelu (za odměnu) jsme porazili dokonce Olomouc!

Hokejový víkend

sobota 25. 1.
8:30 – akce "Týden hokeje" (začátek na ledě)
10:00 – mladší žáci "D" hostí Brumov-Bylnici
12:00 – starší žáci "B" stejný klub
17:00 – muži zahájí doma s Břeclaví

12:15 – 4. třídy účinkují v Uherském Hradišti
14:00 – 5. třídy tamtéž

neděle 26. 1.
9:30 – junioři přivítají Uherský Brod
12:00 – dorost se doma změří s Hradištěm

9:00 – mladší žáci "C" zabojují ve Žďáru nad Sázavou
11:00 – starší žáci "A" tamtéž