Většina týmů našeho HK zabojuje v sobotu! Neděle je klidnější

Hokejová sobota bude výživná... Kroměřížské čeká 6 utkání a 1 domácí ligový turnaj. Rekordmanem víkendu je dorost, který hraje doma v sobotu i neděli. Junioři mají v pátek volno, hrají až v neděli.

Právě juniorská soutěž je v aktuální sezoně výzvou pro několik klubů, pro více než loni či předloni. Kandidátů na vyšší ligu je více, proto teď byly získané 2 body v Místku dobrým počinem! A snad ještě těžší souboj (na ledě lídra) prověří druhé Hanáky v Brně na Technice! Vzpomeňte si v neděli na naše juniory, hrají asi největší, nejvypjatější bitvu sezony...

Dorost by rád vytěžil body z víkendového dvojzápasu. Hostí nejprve v sobotu Opavu a v neděli u nás nastoupí Poláci. Věřím v dobrou diváckou kulisu, věřím, že bude domácí tribuna "šestým hráčem na ledě"!

Elitní žákovské celky frčí k hanáckému derby do Přerova. Sobotní zápasy jsou zcela otevřené, musíme se však rozhodně "o svůj zdar" poprat! Všechno je to "hratelné". Reparát (alespoň výkonnostní, pokud ne výsledkový) připadne žákovským benjamínkům. "Déčko" mladších žáků utrpělo totiž před Vánoci debakl s Brodem, který by v neděli doma rádo napravilo... Ale děláme pokroky, zlepšení jsou viditelná! Od ledna jsme ukázali větší srdíčko, a to je polovina výkonu.

Velká sláva se chystá v domovské Kroměříži na její 3. třídy. V domácím turnaji vyjedou v sobotu na Ostroh a na Vsetín. Do Uherského Brodu také v sobotu směřují naši čtvrťáci a páťáci. Snad se bude dařit oběma našim formacích! První utkání 5. tříd s Brodem jsem viděl a odnášel si jenom ty nejpříjemnější pocity. Ve 2. třetině jsme se vrhali do útoku živelně a zas a zase, padaly úžasné branky... Brodští budou ale doma lepší nežli v listopadu, budou chtít nám hodně vrátit!

V sobotu se na Vysočině představí kroměřížští muži. Jistě budou oslabeni (o některé juniory), juniorský program je opravdu náročný, některé zápasy je nutno vynechat. Snad budu ve Velkém Meziříčí znovu při tom a uvidím proti favoritovi bojovnost a úsilí všech Hanáků!

Hokejový víkend

sobota 15. 2.
10:00 – dorost přivítá Opavu
12:30 – 3. třídy hostí Uherský Ostroh (v rámci ligového turnaje)
14:30 – 3. třídy hostí Vsetín (v rámci ligového turnaje)

17:30 – muži účinkují ve Velkém Meziříčí

10:15 – 4. třídy hrají v Uherském Brodě
11:30 – 5. třídy tamtéž
11:30 – mladší žáci "C" zabojují v Přerově
13:30 – starší žáci "A" také v Přerově

neděle 16. 2.
9:30 – dorost bude doma čelit Polsku U16
12:00 – mladší žáci "D" hájí domácí led proti Uherskému Brodu

11:00 – juniorka musí zabrat v Brně na Technice