Ve 2. třetině ochočili mladší žáci břeclavské Lvy

Ve 2. třetině ochočili mladší žáci břeclavské Lvygalerie

V 10. kole Ligy mladších žáků hostili Hanáci Břeclav. Měli lepší vstup do zápasu, který vyústil v náskok 3:1 po 1. třetině. Naše brejky a průniky byly skoro smrtící. I když chvílemi tápeme v obranném pásmu, tak se ubráníme a následné kontry hrozí gólem.

Ve 2. třetině Hanáci přímo koncertují, jejich aktivita a útočná nápaditost se valily v dobře živeném přísunu. Dostaneme se po 2. dějství až k výsledku 8:1. Smetli jsme Břeclavské v prostřední části stejně jako nedávno Kometu. Hráči září spokojeností, neboť místy doslova excelují. Hodně toho sice ještě spálí – jinak by museli už ve 35. minutě zasunout "desítku"... Gólem neskončily třeba útočné akce, kdy jsme obranu Břeclavi vodili 30 nebo 40 vteřin a její gólman sebou mrskal v brankovišti všemi směry a způsoby!

Ve 3. třetině vstřelí hosté svůj druhý gól, ale to naše barvy nemůže rozhodit. Věnují se ofenzivě a dočkají se ještě dvou radostí. Dají "populární desítku". Nejprve si skvěle vyhoví dva hráči, a ten druhý se pak blýskne pohotovou střelou. Po chvíli Hanáci skórují z půlminutového sóla. Hráč se prokličkoval do pásma, následně se míhal po celé jeho šíři a spolehlivě zavěsil.