"Valašský trojboj" završili mladší žáci tuplovanou trofejí!

"Valašský trojboj" završili mladší žáci tuplovanou trofejí!galerie

Tohle jsou sice naši nejmladší žáci, ale o tom prodlouženém víkendu je směle nazvu "stachanovci"! Od soboty do úterý měli 3 zápasy, a všechny 3 výzvy s houževnatými Valachy. Ve Valašském Meziříčí dost smolně prohráli 6:4 a už v neděli to ládovali doma "přátelsky" do Vsetína, dohmátli k výhře 9:8! A do třetice dnes mířili do Brumova-Bylnice, aby domácí partu odzbrojili kvalitou a bojovností, vůlí po vítězství. A to se také veze na Hanou, vítězství 4:6.

Výhra je to hodně cenná, neboť cesta do Brumova je nepříjemná, kdo tam jezdí, ten to ví... Navíc se v listopadu chovali doma Brumovští poněkud "nesportovně"... Motivaci měli borci naši na dva zápasy!

A hráli, jak nejlépe dovedli, předháněli se svými příspěvky, herní a týmovou kázní, byli Brumovu odolným, možná i nečekaným sokem. Ztratíme ještě 3:1 první třetinu, ale pak tvrdíme muziku a přetlačíme soupeře minutu po minutě, ve druhé i třetí třetině. Obě nám připadnou o dva góly. Brumovu utkání vyvane bez bodového zisku a nám kyne 3. výhra sezony, druhá z posledních čtyř bitev. Zlepšujeme se výsledky, hlavně ale na ledě!

Liga mladších žáků D
HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž "D" 4:6 (3:1, 0:2, 1:3)

Sestava:
Hůzl - Nevřala, J. Pospíšil, Trávníček, L. Apolenář, Janošek, Žabenský, Zakravač, Švejcar, T. Chytil, Dědič, Kovář, Pochylý, Stojan, Urbánková, Hanák, Šimara

Trenéři 4 žákovských celků HK Kroměříž:
Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč