V Uherském Brodě chtěli mladší žáci vstřelit desítku

V Uherském Brodě chtěli mladší žáci vstřelit desítkugalerie

"Áčko" mladších žáků mělo všechny předpoklady, aby z Uherského Brodu přivezlo oba body. Také se to podařilo. Domácí Spartak ale výkonem většinu zápasu snaživě sekundoval, držel se relativně velmi dobře. Naši borci si to museli uhrát sami, každé podcenění by se vymstilo.

První i druhá třetina končí shodně jen dvěma góly našeho náskoku. Vedeme po 40 minutách 1:5, musíme zkrátka hrát poctivě a bojovně i v závěrečné části. Tam se konečně "utrhneme". Kyne nám střelecké štěstí, dosáhneme ještě čtyř gólů. Na dosah našich hokejek bude i (ne)populární "desítka". Kluci z Brodu však takový výsledek nedopustí. Vítězíme v poměru 2:9. Našemu družstvu kvalitním dílem pomohla brankářská náhrada ze 4. tříd, Radek Lanšperk.