V posledním zápase sezony podlehli mladší žáci domácí Břeclavi

V posledním zápase sezony podlehli mladší žáci domácí Břeclavigalerie

Mladším žákům Kroměříže se nepodařilo podtrhnout ligový ročník 2017/18 závěrečnou výhrou. Jeli do Břeclavi, která byla v sezoně na mnoha konkrétních příkladech výsledkově nečitelná. A v neděli 25. března si vyšlápla bohužel i na Hanáky...

Hodnocení zápasu se nabízí samo, doslova napovídá a našeptává... V 1. i 3. třetině Kroměříž domácím stačila, dokonce tyto úseky hry vyhrála. V prostřední pasáži však Hanáci propadli, skončila 5:0 pro břeclavské Lvy. Naši tak po dvou periodách ztráceli 5:1 a nebylo dnes v jejich silách zatočit se soupeřem a zatočit s výsledkem.

Přesto ale oceňme, že se borci napumpovali elánem a vervou hrát až doposledka, do konečné sirény! Břeclav se musela ještě snažit, aby si to uhrála. Naši manko stahovali a podlehli posléze jenom 6:4.

Děkujeme také "A" týmu mladších žáků za skvělou, hodnotnou reprezentaci v dlouhé a náročné sezoně. S přehledem končí v horní polovině tabulky a hráči mají všechno dobré před sebou. Na "odrazišti" uspěli, ale v budoucnu musejí přejít přes nejednu překážku. Budou-li poslouchat trenéry a dobré rady nás dospělých, budou-li ctít hokej jako své poslání, nebo snad jako svou vášeň, čekají je nepochybně nová vítězství, úspěchy i v pokročilém hokejovém věku!

Odpočiňte si, borci, budeme se na vás těšit v sezoně 2018/19!

Liga mladších žáků A
Břeclav 25. 3. 2018

HC Lvi Břeclav - HK Kroměříž A 6:4 (0:1, 5:0, 1:3)

Sestava:
D. Kobliha - M. Sirota, Ševčík, T. Holík, J. Šimášek, Rožnovjáková - Večeře, Šuléř, Netopil, Drápal, Müller, Spálovský, Smetana, Havlík, Dobeš

Trenéři: Jiří Osina, Martin Setinský