V Orlové dorost zradily šance... Jinak tam hrál jako rovný s rovným

V Orlové dorost zradily šance... Jinak tam hrál jako rovný s rovnýmgalerie

Dorostenci nebodovali v Orlové. Byl v tom i kus smůly, neboť na ledě jsme se jako hosté nijak "nekrčili". Snažili jsme se po celý duel, usilovali dovést ho alespoň do nájezdů. Nepodařilo se.

Hráli jsme rychlý, moderní hokej, který nám přinesl úspěch a výhry v nedávných domácích zápasech. V neděli jsme se nicméně trápili v koncovce. Měli jsme na to, ohrozit Orlovou více. Skvěle opět vládl brankovišti Dan Růžička. Rozchytal se v sezoně více než obstojně, ocenit ho musejí i spoluhráči.

Skóre šlo v ústrety domácím. Brzy vedou, my ale koncem 1. třetiny vyrovnáme. Ve 2. dějství odskočí Orlová dvěma trefami, my ještě snížíme na 3:2. Orlová ovšem větší drama nepřipustí, jelikož si poslední gólové slovo, čtvrtou svoji branku, připíše hned ve 41. minutě...