V Místku se mladšímu dorostu nedostávalo živin. Po celé utkání chyběl ten potřebný Gól!galerie

Zápas Ligy mladšího dorostu ve Frýdku-Místku byl prokletý zlou, žlutolící, nevlídnou sudičkou. Zaklela vyhlídky kroměřížské party a domácím zvolna, avšak stále lépe tahala silnější karty. Jistě si za spoustu věcí vedoucích k bezbodové porážce mohou naši Hanáci sami, leč utkání, které je gólovou přetahovanou a jednomu z týmů přisoudí klokaní kapsu projetou vysavačem, je kruté, je drsné a hbitě na ně zapomeňme!

Hanákům se nepodaří po celý zápas navýšit vedení na dva, na tři góly, aby si zjednali respekt domácích a jistou zábranu, že "tudy" se nám na kobylku nedostanou. Vedeme v 1. třetině 2:0, ale poté budeme spíš paběrkovat. Vésti budeme jen o branku, tam se skóre srovná, tam si náskok získá soupeř - každopádně osud klání bude doposledka nejistý jako schválení české vlády čtvrt roku po volbách.

Disponovaným hráčem Hanáků se pro sobotu stává Petr Prčík, autor dvou gólů a asistence. Propadne 1. lajna, přes niž šlo více branek, než bychom se nadáli. Vedeme 2:0, úvodní dějství vyhrajeme 2:1.

Prostřední část přizná trefu oběma celkům. Frýdek-Místek v hale v Místku srovná na 2:2 z trestného střílení, ale už do minuty dávají hosté z Hané na 3:2. Třetí pasáž se povine k naší nelibosti. Valcíři vyrovnají a posléze dokonce vedou 4:3. Ještě našim barvám pomůže hladový bek Lukáš Koníček, autor naší naděje vyjádřené čísly 4:4. Časomíra se pyšnila již 56. minutou... Bohužel Místečtí, již se derou za plným bodovým ziskem, a ne tím plynoucím z penalt, bohužel hrají na výhru, kterou jim zajistí trefa jen dvě minuty před sirénou. Hanáci sice nepodali expresní výkon, ale takováto přetahovaná a pak cesta domů s prázdnou, to je pro kočku a musí to naštvat.

ELIOD regionální liga mladšího dorostu (7. kolo finál. skupiny)