Triumfální jízda juniorů láme rekordy. Zachránila i klubový víkend

Triumfální jízda juniorů láme rekordy. Zachránila i klubový víkendgalerie

Jízda kroměřížské juniorky je pýchou a potěšením. Ve své skupině ligy jsme postrachem, jsme neporazitelní, vyhráváme všecko. V Prostějově i Hodoníně na nás hleděli jak na "sbornou", která umem i Přístupem překoná každou dílčí komplikaci. V neděli jsme hráli v Brodě, s klubem namotivovaným, s mančaftem, co v srpnu hýřil ambicemi. Porážíme tvrdou, nepříjemnou Techniku, doposud jednou i sympatické Boskovice. V deseti bitvách jsme historickým způsobem získali 29 bodů ze třiceti! Ještě dva zápasy..., a vstoupíme do finálové skupiny jako jeden z favoritů!

Utkání v Brodě mohlo být zrádné, mohlo se zavlnit nejednou překážkou. Domácí opravdu od poloviny 1. třetiny vedou... Nicméně Hanáci vyrovnají za 36 vteřin a za nové 2 minuty "ukázní" Spartak brankou vítěznou. Vyhrajeme všechny třetiny, v každé vsítíme dva góly. Do veselé bagáže přibalíme výhru 1:6.

Hráči děkují sami sobě, protože s poctivou prací ten hokej nemůže "nebavit". S pokorou a kolektivním duchem roste hokej pod rukama. Zároveň jde o poděkování trenérům a klubu, práci s mládeží. Trenéři se obětují i časově. Celek juniorky (a předchůdce "staršího dorostu") patří léta k nejkvalitnějším v HK Kroměříž! Pátá místa, šesté místo – v nadstavbových finále. Nyní už skoro jistý postup do finálové části z 1. místa!

Současně je symbolické, že jsou právě junioři "spasitelem" klubového víkendu... Jako se nám v září povedl víkend, kdy nikdo neprohrál, nyní jsme byli po sedmi zápasech soboty a neděle s jediným bodem! Tři družstva, pravda, prohrála o gól... Museli jsme čekat do neděle v 16:30, až se do toho v Uherském Brodě pustí junioři...