Těžký úkol v Hradišti bod(y) nepřinesl

Těžký úkol v Hradišti bod(y) nepřineslgalerie

Starší žáci "B" nejeli do Hradiště "prohrát", ale tušili, že protivník je čeká výborný, navíc v domácím prostředí. Favoritem byl i tabulkově, uhrál o 3 vítězství více než Hanáci. My jsme už dlouho nebodovali, máme stále 1 výhru, 1 remízu.

Zápas přitom velmi dobře začal, byli jsme domácím dobrým, bojovným sokem. Překvapovali jsme. Škoda že jsme vyšší standard neudrželi po celý duel! Na první třetinu 3:3 už bohužel navázalo 40 minut podle vůle favorita. Prokázal svou sílu a ve zbytku zápasu nám utekl o 6 gólů. Vyhrál 11:5. Musíme zabrat zejména v domácích zápasech. Odbojovat je po celých 60 minut. Potom body budou.