Starší žáci se vypořádali se Žďárem

Starší žáci se vypořádali se Žďáremgalerie

Starší žáci "A" se utkali doma se Žďárem. Ten se zapotí už v 1. dějství, kdy mu zavezeme dva puky až do svatyně. První část nabídne Hanákům náskok 2:1. Mohl být i vyšší...

Do 2. třetiny vstoupíme třetí trefou a přehráváme černorudé dlouhé minuty. Párkrát je i rozebereme, ale chybí nám potřebná dorážka. Na Hanáky je pohled asi nejlepší za řadu předešlých klání... Ve 35. minutě se obranou soupeře proženeme ve třech dorážejících a kotouč zastaví až síťka v brankové konstrukci. Nemáme dost a ve 36. minutě udeříme popáté. V závěru zvládneme výborně oslabení.

Ve 3. části se hosté nechtějí smířit s porážkou, ještě nic nevzdali. Uspějí ve 47. minutě, když sníží na 5:2. Nechali jsme zleva v pásmu projet borce samotného. Naše hra je místy trochu bezstarostná, ale zabereme ve výhodě 5 na 3. Naše kombinace je vpravdě ukázková a pečetí výsledek na 6:2. Ještě ukážeme šikovný brejk přes 3 pásma, avšak bez gólu. Hanáci zvítězili s určitou lehkostí, ale i kvalitou na všech postech. Po minulých porážkách to byl balzám pro rodiče i hokejisty...