Starší žáci se dělili o body se Vsetínem

Starší žáci se dělili o body se Vsetínemgalerie

Starší žáci vyjeli doma na Vsetín a 1. třetinu zvládli skvěle. Úvod byl sice volnější, přesto jdeme záhy do vedení. Máme ve hře i "mušky" jako sklopené hlavy a některá ukvapená vyhození, ale hrajeme kolektivně, bojujeme. Přidáme gól druhý a nátlak hostů připustíme až v závěru. V sezoně to byla jedna z lepších prvních třetin.

Druhé dějství je v podání domácích takticky vyspělé, podpořené dobrou morálkou, citelným nasazením. Jsme aktivní, více než zelený Vsetín, akorát naší hře schází další branka. S blížícím se koncem třetiny opět Vsetín přidá, avšak bráníme se bystře a důsledně. Hanáci přesto hledají cestu vpřed a na 3:0 mohou dát jen 2 vteřiny před sirénou...

Třetí část slibuje drama, hlavně od 48. minuty. Hosté totiž během pár desítek vteřin vyrovnají! Hanáci ale nechtějí ten pěkný zápas ztratit... Marek Švajda zakončí asi nejhezčí kombinaci duelu. Znovu vedeme! Bohužel Vsetín stihne ještě jednou vyrovnat, na 3:3 v 57. minutě. Stadion viděl utkání, které se muselo líbit, zejména v těžké sezoně našeho žákovského "béčka"! Remíza je asi spravedlivá.