Starší žáci s Bobry nabídli přestřelku

Starší žáci s Bobry nabídli přestřelkugalerie

Starší žáci "B" měli doma Valašské Meziříčí a Bobrům vyšel ideálně úvod zápasu. Chopili se šancí a do naší svatyně vsadili dva góly. Hanáci se ovšem vrátí do utkání, a to ve 13. minutě, když ve snížení na 1:2 přetaví jeden z útoků. Opravdu bojují, takže podruhé vypráší prachový čeřen 11 vteřinek před sirénou!

Val-Mez dvěma góly uvede 2. třetinu, ale ztráta 2:4 domácí k výkonu spíš motivuje. Rvou se s dobrým sokem trpělivě a ve 27. minutě bleskne útočným pásmem Marek Švajda. Přeměří si brankářovu výstroj, načež mu pozorný postoj probendí kýženou skulinou! Zjemní tak manko na 3:4. Hanáci jsou v ráži a ve 32. minutě vezou jako PPLka neodbytně vyrovnání! Bohužel si hosté tvrdou ranou zblízka berou těsný náskok zpátky. Ve 39. minutě vedou 4:5.

Třetí část nabídne další branky... Hanáci v nejvyšším zápalu vyrovnají, ale poté (po dvou nedůslednostech) rychle prohrávají 5:7. Nerezignují a "bez bázně a bez odkladu" upraví na 6:7! Výtečně chytá náš gólman, hasí třeba i tři střely v deseti vteřinách. Bobři místo obrany náskoku volí drtivý finiš. Bobr nemá nikde uzdu, už ho nezkrotíš... Osmou trefu hosté doklepnou ze spěšné dorážky. Hanáci bojovali a diváci jim poděkovali i přes porážku 6:8.