Starší žáci bodovali v ošidném duelu. V Brně neprohráli zaslouženě

Starší žáci bodovali v ošidném duelu. V Brně neprohráli zaslouženěgalerie

"Áčko" starších žáků veze bod za remízu na brněnské Technice. Při výši 7:7 je to obzvlášť cenná remíza! Měl to však být zápas za oba body... Skóre se otočilo mezi týmy několikrát. Brankáři VSK i našeho HK neměli formu z nejlepších utkání. Hodně ale dění ovlivnily oboustranné tresty. Bylo jich dost a dost. Chtělo to více disciplíny, i na naší straně...

Bod z venkovního kluziště ale vítáme. Starší žáky provázelo ne tak dávno opravdu zlé období, kdy se prohrávalo, mnohé se nedařilo a soupisky bývaly zaceleny kompromisy... Dnes jsme zase někde jinde, sbíráme tu výhru, tady remízy. Ze čtyř bitev máme 4 body. Snažíme se, chceme, dnes jsme vedli po 1. třetině, druhou ztratíme 3:1, abychom v kladném poměru 2:3 (za 3. část) uhájili plichtu. Přitom to v závěru mohl být i "jackpot", kabina radosti, jenže na 7:7 vyrovnala Technika v 59. minutě!