Starší žáci "B" se zlepšili ve 2. třetině

Starší žáci "B" se zlepšili ve 2. třetiněgalerie

Starší žáci "B" nastoupili proti Uherskému Ostrohu, výraznému favoritovi. Z posledního místa tabulky čelili těm, kdo usilují o titul. V úvodní třetině však nestačí v řadě dovedností a obdrží 6 gólových střel.

Ve 2. dějství se opravdu dlouho držíme a do 31. minuty dostaneme branku jedinou! Přijde sice druhá, ale nám konečně vyjde jednoduchá, pěkná, dotažená akce. Upravíme na 1:8. Místy hru i vyrovnáme. V čase 37:35 nezužitkujeme ukázkový brejk. Po 40 minutách nicméně ztrácíme 1:10.

Je nám ke cti, že ve 3. třetině stále bojujeme. Prosadíme se i střelecky. Favorit bude nadále lepší a aktivnější. Ještě má chuť po gólech, ale naše snaha mu více než dva nedovolí. Ostroh vítězí 2:12.