Starší žáci B se s Bobry o body nepodělili

Starší žáci B se s Bobry o body nepoděliligalerie

"Béčko" starších žáků přivítalo Val-Mez a od začátku hrálo dobře. Agresivně, odvážně. Zaslouženě dalo první branku. Hrál se otevřený hokej, také Meziříčí se chtělo gólově prosadit. V 19. minutě vytáhne pohotový gólman Kobliha "zákrok 1. třetiny"...

Na sklonku 1. dějství už naše tempo polevilo a soupeř toho využije hned zkraje 2. třetiny. Ve 28. minutě si vypracuje pěknou šanci i Kroměříž. Bohužel nám absolutně nejde se v útočném pásmu udržet, aspoň na 20 vteřin... Jenže hned v minutě následující tento postřeh nezajímá Vojtu Netopila, který nijak nehloubá a bez skrupulí skóruje! Opět vedeme. Radost nám však dlouho nevydrží, z úniku dvou Bobrů protivník srovná na 2:2. Druhou část uzavře naše přesilovka.

Důležitou branku (posléze vítěznou) si v závěrečné třetině připíše Vítek Apolenář. Náskok, i když těsný, nám přilévá sebedůvěru... S blížícím se koncem náleží aktivita Bobrům. Ti nás i sevřou, chybí jim jen překvapivá finální přihrávka, zakončení. Bobry vcelku chrání povrchní sudí, který jim v pěti minutách odpustí 3 fauly. Přesto 16 vteřin před sirénou, při hře Bobrů bez brankáře, Hanáci čtvrtou trefou všechno zpečetí. Zápas se vydařil gólmanovi Danu Koblihovi, který mančaft podržel "dvěma góly k dobru".

Podařil se tak HK Kroměříž zřídkavý víkend. V 6 zápasech 3 výhry a 3 remízy. Bez porážky.