Starší dorost vyhrál v Brodě. Hokejová krása zůstala v šatně

Starší dorost vyhrál v Brodě. Hokejová krása zůstala v šatněgalerie

V Uherské Brodě se odehrál zápas, ve kterém se naši hoši mohli hokejem bavit. (O pořadím v tabulce již bylo jasno.) Po počátečních problémech s časomírou zápas s mírným zpožděním začal. Prvních deset minut jako by se obě mužstva hledala. Dříve se probudil soupeř a ujal se vedení. Až v 11. minutě se nejlépe před soupeřovou brankou zorientoval benjamínek Honza Morev a srovnal skóre. Kluci přidali a už ve 12. minutě strhl vedení na naši stranu David Hubík.

Druhou třetinu jsme začali dobře. Vojta Kudlička zakončil svůj únik střelou mezi betony soupeřova brankáře. Ve 35. minutě vzal na sebe zodpovědnost Karel Holík a své sólo přes celé kluziště zakončil naší čtvrtou trefou. Nadále se ovšem hrál hokej, který měl ke kráse daleko.

Ve 46. minutě vsítil svůj druhý a náš pátý gól Vojta Kudlička. Soupeř v 53. minutě snížil. Poté stadion v Brodě viděl rychlý sled branek... 53. minuta – Jirka Vyoral dává na 6:2. V téže minutě soupeř snížil na 6:3. 56. minuta a Jirka Podešva – 7 : 3. Nakonec 6 vteřin před závěrečnou sirénou domácí korigují na definitivu 7:4.

Naši borci jsou schopni předvádět lepší výkony. Snad si je nechali do finálové skupiny. K postupu do ní jim ale upřímně gratulujeme!

Regionální liga staršího dorostu (12. kolo)