Starší dorost otevřel ligu porážkou Boskovic

Starší dorost otevřel ligu porážkou Boskovicgalerie

Utkání staršího dorostu sotva začalo a hosté z Boskovic ve 2. minutě vedou... Nechali jsme hráče proplachtit celým svým pásmem, a ten si obhodí i našeho gólmana. Hanáci se do toho opřou a v krátkém sledu spálí dvě šance. V 6. minutě už jsou úspěšní a po dvou dorážkách vyrovnají. Zanedlouho získají i vedení 2:1, když udeří v přesilovce. Ránu od modré razítkovaly opět dvě naše dorážky. Kroměříž poté v 1. třetině čelí dvěma oslabením, ale hraje je srdnatě a dobře. V tom druhém nepustí hosty snad ani ke střele!

Prvních 73 vteřin druhé třetiny přineslo po gólu na obou stranách. Nejprve hosté vyrovnají na 2:2, aby vzápětí Hanáci přispěli do gólového fondu třetím zápisem. Branku na 4:2 připojí ve 24. minutě... V příštím čase dostanou Boskovice pod delší tlak, jenže pátou trefu nepřidají - plány jim naruší tříminutové oslabení 3 na 5. Jakmile se nám jeden hráč vrátí, jedeme na gólmana ve dvou zcela osamoceni. Tutovku však zahodíme. Vůbec nic se neděje, stačí kratší úsek hry a boskovickou svatyni "protáhneme" pukem popáté!

HK Kroměříž dá od 47. minuty s nevelkou prodlevou šestý a sedmý gól. Třeba ten sedmý po dělovce zpoza kruhů při přesilovce. Zdánlivě to spěje k debaklu Boskovic - hostům ubývá sil a jsou vylučováni. Nicméně zaberou a po mazácké akci upraví na 3:7. Na konci 59. minuty se střelecky zadaří znovu našim. Vezmou si za úkol poslední minutu zbrázdit v útočném pásmu a hrozit "magickou devítkou". K té už sice nedojde, ale výsledek 8:3 "bereme" v 1. ligovém kole všichni!

Regionální liga staršího dorostu (1. kolo)