Spravme si chuť s mládeží! Víkend nabídne rekordní počet domácích bitev

Po nevydařeném středečním zápase mužů se kroměřížský "zimák" soustředí od pátku do neděle na mládež. Rozpoutá se 12 klubových utkání (z toho 9 domácích) a věříme, že nás potěší jak výhry a body, tak bojovné, kvalitní výkony. Jedinců i jejich týmů. Třikrát u nás přivítáme Uherský Brod, třikrát Třebíč a dvakrát výběr Polska.

Juniorka se vrací ke kombinaci dvou víkendových zápasů. Přišla o šňůru 13 vítězství a ráda by zadělala na sérii novou. Protivníky má však prvotřídní – v pátek Brod (zatím vyhrál oba své duely) a v neděli národní tým Polska U18. Bude to těžký víkend, ostatně sobotu "skoro polovina celku" volnou nemá, hrává přece za muže.

Dorost čekají znovu soupeři nečitelní. Polsko U16 a Třebíč. Také dorostenci nastupují dvakrát na důvěrně známém ledě. K výhře nad Brumovem by rádi přidali další. V Orlové a doma s Opavou nepodali špatný výkon, nepřálo jim ale štěstí a přijali dvě těsné porážky.

S Třebíčí se v neděli potkají žákovské "áčko" a "céčko". Bývají to s Horáckou Slavií perné boje (už druhou sezonu), nechejme se překvapit co teď... Mladší žáci obhajují triumf ze Zlína – tak jenom "neusnout na vavřínech". Starší žáci musejí máknout a zabojovat, zápas za zápasem. Jen tak jde rozbít sérii posledních proher. Budeme při tom, budeme fandit!

Žákovské týmy "B" a "D" čeká náročná mise, utkání v Uherském Ostrohu. Hrají už v sobotu, třeba sestavy dvěma třemi jmény posílíme, nevím... Určitě se nic nevzdává předem, učíme se každým zápasem. Začíná se na číslech 0:0, dejme tomu celá srdce, ať se Ostroh nadře!

Páťáky a 4. třídy prověří v sobotu Uherský Brod. Jsou to klasická derby, ukázat se jistě chtějí borci obou klubů. V Brodě šel v posledních sezonách hokej mládeže nahoru – tak se snažme... Se vší vervou po celý duel! Páťáci od září ještě nevyhráli – počítám s jejich zápalem a jediným cílem.

Výčet družstev HK Kroměříž, která se do víkendu zapojí, uzavírají muži a třeťáci. Muži nepoznali výhru celý měsíc a zlomit se to pokusí ve Velké Bíteši. Třeťáky můžeme podpořit v sobotu, ještě před dvojutkáním 4. tříd a 5. tříd. Třeťáci změří um a svoji formu v mini-zápasech s Hradištěm. Snad se o zdar hokejově poperou, ať je jako fandy těší jejich úniky a branky!

Hokejový víkend

pátek 15. 11.
20:00 – junioři přivítají Brod

sobota 16. 11.
10:00 – dorost hraje doma s Polskem U16
od 12:15 jsou vypsány duely 3. tříd s hosty z Hradiště
15:30 – 4. třídy hostí Brod
17:00 – 5. třídy rovněž

10:15 – mladší žáci "D" nastoupí v Ostrohu
12:15 – starší žáci "B" také v Ostrohu
17:00 – muži hrají ve Velké Bíteši

neděle 17. 11.
9:30 – junioři doma vyrukují na Polsko U18
12:00 – dorost hostí Třebíč
14:30 – mladší žáci C" se ukážou doma s Třebíčí
16:30 – starší žáky "A" čeká rovněž Třebíč