Skvěle rozjeté tažení našich čtvrťáků na velké hřiště zastavil až Vsetín

Skvěle rozjeté tažení našich čtvrťáků na velké hřiště zastavil až Vsetíngalerie

Ač nemilé, přesto pravdivé je dnešní skóre našich borců při utkání s protihráči ze Vsetína. Bohužel už od první minuty bylo zřejmé, kdo je na ledě pánem... Vsetín nás přehrával po všech stránkách. Pozičně, držením puku, přihrávkami.

V čase 9:14 1. třetiny otevírají domácí Valaši skóre a do konce přidají ještě dva góly.

Ve druhé třetině využívá svou šanci náš Vraťa Švejcar a puk se zatřepe v síti soupeře. Bohužel Vsetín do té naší vpraví další čtyři kotouče. Ale naši kluci bojují dál, nevzdávají se, vytvoří si pár krásných možností, ale dnes jim chybí i to pověstné štěstíčko... Škoda i tří neproměněných trestných nájezdů.

Třetí třetina se dohrává ve stejném duchu, jen s tím rozdílem, že svůj nájezd promění Kuba Němec a třetina končí za stavu 1:1.

Byť naši borci přivezli prohru, i ta je důležitá... Je to pro kluky ta správná "facka" a přejme jim, ať je to nakopne k dalším vítězným kláním.