Rodilo se překvapení...

Rodilo se překvapení...galerie

Všichni soupeři ze severní části Moravy mají velkou kvalitu a budí respekt. Proto jsme do Poruby neodjížděli s velkými očekáváními.

Soupeř se do nás pustil od samého začátku. Dobře kombinoval a snažil se nás uzamknout v našem obranném pásmu. To se mu také dařilo a v 7. minutě se ujal vedení. Inkasovaná branka jako by naše borce probudila. Začali jsme lépe napadat a soupeř už neměl tolik místa ani času na své kombinační akce. Už v 8. minutě Honza Kaňa tečoval Tkadlecovo nahození a bylo vyrovnáno. A najednou to byl soupeř, kdo ztrácel pevnou půdu pod nohama. V 18. minutě unikli soupeřově obraně "Dejv" Hubík a Kuba Apolenář a prvně jmenovaný nám zajistil vedení. Dá se říci - třetina snů!

Druhá třetina začala stejně dobře, jako ta první skončila. Než se soupeř stačil rozkoukat, vedeme ve 23. minutě po Kaňově úniku 3:1. Pak zřejmě hráčům Poruby dojde, že pokud chtějí tuto partii vyhrát, musejí hodně zabrat. Ve 25. minutě se jim podaří snížit a ve 37. minutě vyrovnat. Stav 3:3 po dvou třetinách ale bereme.

Bohužel ve třetí třetině si neodpustíme dvě hrubé chyby. Zvlášť ta první... Při naší početní výhodě 5 na 3 neuhlídáme soupeřova hráče, a ten urve pro Porubu vedení 4:3. Druhá přijde 8 minut před koncem po nedůsledném dojíždění kotouče u naší brány. Poruba už si výsledek do konce zápasu pohlídá.

Naši kluci kluci zanechali v Porubě dobrý dojem, ale za ten se body neudělují. Jedno pozitivní ponaučení by si však vzít měli. Hrát se dá s každým soupeřem!

Regionální liga staršího dorostu (14. kolo)