Proháněli Bobry v jejich domovině. První mohl prohrát se zatím posledním!

Proháněli Bobry v jejich domovině. První mohl prohrát se zatím posledním!galerie

Krásný a hodnotný výkon podalo žákovské "béčko" ve Valašském Meziříčí! Jelo k soupeři jako outsider, ale svým hokejem "slíbilo rodičům", že je poslední (osmá) příčka jen prozatímní. Ono totiž na Valašsku neprohnalo ledaskoho, nýbrž ligového lídra. Připravilo mu teprve třetí bodovou ztrátu v sezoně!

Hanáci věděli, s kým hrají, přesto se favorita nelekali. Ano, ztratili úvod 2:0, ale věřili, že až nasypou "gólovou návnadu", bude úlovek i v čeřenu ligového vládce. Ve druhé třetině za to vezmeme do důsledků, skóre se nám nevzdaluje, trefíme se... Do 3. třetiny přenášíme hratelnou ztrátu 3:1.

Třetí dějství bude vrcholem naší hry a příslibem do příštích zápasů. Hrajeme možná nejlepší třetinu v letošní sezoně. Mažeme jak manko 3:1, tak i následné 4:2. Už šest minut před sirénou srovnáme na 4:4. A neohrožení Bobři se začínají strachovat, jejich jistota je pryč. Hanáci sahají po vítězství, ano, po obou bodech. Že to nevyšlo je i o štěstí. Zároveň jde ale o výzvu. Když potrápíte lídra, můžete porážet týmy ze středu tabulky.