Přesvědčivé výkony čtvrťáků! Bobr vydal tajemství! Porážka Ševčíka, prohra se Ševcemgalerie

Tohle byla paráda, tohle byla cenná, vypovídající zkušenost... "Céčko" a "déčko" 4. tříd se na turnaji ve Valašském Meziříčí předvádělo v rouše vítězném. Nevyšel jen zápas s umným, cizelérským Ševcem, s "D" týmem Zlína. Tam v naprosto rovnocenné bitvě zradila Sršně 3. třetina. Jinak ale naše dvě party vyhrály další tři zápasy!

Báječné je zejména vítězství nad druhým zlínským celkem, který byl námi přímo "rozbit". Skóre dvou posledních třetin je výmluvné - 8:1! Stoprocentní bilanci si HK Kroměříž odváží z konfrontací s domácím Val-Mezem. Bobři byli dobří, ale ne tak dobří, ale uhájili svůj svatostánek, aby nás zarazili v jízdě ke dvěma vítězstvím... Super! O těchto našich družstvech ještě uslyšíte! Mrkněte na sestavy...

Sršni čili mladí Hanáci se navraceli v sobotu z Valašska jako ostřílení pardálové. Musíme jim poděkovat. Přejeme právě jejich rodičům, aby měli s ratolestmi trpělivost, pěstovali zdravou přísnost a nevyčerpatelnou lásku k dětem a jejich sportu. Mají přece doma "ten svůj talent"!

Krajská liga přípravek Zlínského kraje (4. třídy)