Přestřelka mladších žáků v Hradišti skončila lépe pro domácí

Přestřelka mladších žáků v Hradišti skončila lépe pro domácígalerie

"Áčko" mladších žáků mělo zase jednou smůlu... Pustilo se s domácím Uherským Hradištěm do gólové hostiny, ale ta měla pro tým Slovácka "něco" navíc. Jedna branka navrch znamenala vítězství...

Hanáci nabrali gólové manko už v úvodní třetině. Potom se už pouze zlepšovali. Zbytek utkání je vskutku vyrovnaný. Do závěrečného dějství vysílá oba celky stav 8:6 pro Hradiště – stav hratelný pro nás... Třetí třetina skutečně patří Hanákům, ale bohužel jen 1:0. Jediný gól chyběl alespoň na remízu! Hradiště bylo ovšem určitě třikrát tvrdším oříškem než ve čtvrtek Břeclav.

Svému týmu nadále věříme. Nic se neděje – tentokrát jsme prohráli "o prsa" a borci se většinu souboje prali o výsledek. Třeba porazí Slovácko příště – už teď soupeře pěkně prohnali!