Polsko ukázalo juniorce hokejovou efektivitu

Polsko ukázalo juniorce hokejovou efektivitugalerie

Také juniorka přivítala výběr Polska a odpočátku byla lepší, aktivnější. Soupeř odolává našemu tlaku, ubrání se i velmi dobře odehrané přesilovce. V půli 1. části se dopustíme obranné hrubky, kterou Polsko potrestá "na dva doteky". Prohráváme. Branka Polsko nabudí, takže se stěhuje do našeho obranného pásma. Na sklonku 1. třetiny nás už přehrává. Je hokejovější, lépe bruslí i napadá. V čase 19:57 dokoná smrtící brejk a do šatny jde s dvougólovým náskokem!

Ve 26. minutě je zase leccos jinak, prohráváme 0:3. Musíme sešlápnout pedál, jinak nám zápas uteče. Hanáci opravdu rozvinou útoky, nešetří střelami, ale zatím mají smůlu. Ve 34. minutě nepropálí závar ani z dorážky. Odpovědí je bohužel 4. gól Poláků... Ve 2. třetině většinou útočila Kroměříž, přesto branku nedala – a dvě obdržela.

Třetí třetina nic neřeší. Sehraní a sebevědomí Poláci náskok 0:4 ztratit nemohou. Podnikáme výpady, útočíme, ale střelecky se tým neprosadí. V závěru obětavě ubrání těžké oslabení, přesto gólem v posledních vteřinách podlehne 0:5.