Po skvělém nástupu v Ostrohu mladší žáci vyklidili pozice

Po skvělém nástupu v Ostrohu mladší žáci vyklidili pozicegalerie

Mladší žáky čekal úkol těžký jako hrom, uspět, nebo porvat se o úspěch v Uherském Ostrohu. Soupeř jedním slovem – vynikající!

Hanáci velmi dobře začali a těsným poměrem vyhrají úvodní třetinu. Zkraje té druhé už vedou 1:3. Kvalita naší hry však záhy poleví a podle svědků zápasu kupíme množství chyb. Nesčetněkrát domácím "namažeme", dáváme mu luxusní prostor a gólman Dan Kobliha se musí činit jako dlouho, dlouho ne!

Ve druhé i ve třetí třetině nám dá Uherský Ostroh po pěti gólech a v poslední minutě vede 11:4. Alespoň to se musí nechat, že hrají Hanáci až do nejzazšího konce, do zvuku sirény. V poslední minutě dáme dvě branky.

V Lize mladších žáků není porážka 6:11 žádným "rekordem", je to výsledek vcelku běžný. O převaze, o síle Ostrohu – a o naší stagnaci od 2. třetiny svědčí impozantní počet brankářských zákroků Dana Koblihy. Podle (neoficiálního) zdroje pokryl 65 pokusů Uherského Ostrohu!