Páté třídy se ve Zlíně nepáraly a obsypaly Berany deseti trefami

Páté třídy se ve Zlíně nepáraly a obsypaly Berany deseti trefamigalerie

Je pravda, že si svůj ligový souboj páťáci užili ve Zlíně jaksepatří a nedali Beranům valných šancí. Naopak se v průběhu souboje zlepšovali, či alespoň rozstříleli jako hladová četa, které ze zázemí dorazila bezedná munice! Po dvou třetinách vedeme jen o dva góly, zato v závěru rozpoutáme střelecké peklo. Beranům hoří led pod tlapkami.

Je ale taky pravda, že Zlín vyslal do boje většinově svoje béčko. Jistě však vyztužené i elitními jmény, klubovými oporami. Každopádně Zlínští poznali, že taková sestava na nás stačit nemůže. Naši jasnou výhru 2:10 to nesnižuje. Se Zlínem jde o prestiž každému. Hráčům i rodičům – a často i u přípravky, u druháků.

My potřebujeme vyhrávat a dávat góly zleva zprava, unikat a zakončovat akce panensky čisté, vždycky jiné. Pomohli jsme svému sebevědomí Zlín nezlín, Brod nebrod. Když dáš ve dvou bojích 27 branek, baví tě hokej jako dlouho ne a už se ptáš na další duel!

Liga 5. tříd
PSG Berani Zlín – HK Kroměříž 2:10 (2:3, 0:1, 0:6)

Sestava:
Válek – Fryček, Zbořil, Říha, Mišurec, Chudárek, Vrbecký, M. Harásek, Marcoň, Palička, Jarka, Maček, J. Netopil, F. Mojžíšek, Trnavský, Scholz

Trenéři HK Kroměříž: Mgr. Ĺubomír Murín, Petr Osina, Jiří Osina
Vedoucí týmu: Petra Jarková
Statistiky: Petr Kolář