Páťáci ve velkém stylu zachránili zápas s Brumovem

V dějinách českého hokeje se objevuje nová soutěž, Liga 5. tříd. A jak jinak, než za účasti Kroměříže! Hanáci určitě chtěli ve své premiéře (v domácím klání s Brumovem) zvítězit, ale nakonec jsou rádi za remízu. Domácí "zimák" viděl duel několika zvratů, soupeř nám nedal nic zadarmo, ale "srdíčko Hané" rozhodlo, že doma neprohrajeme. Držíme ligovou neporazitelnost po celý rok 2019!!!

Hanákům vyjde velmi dobře úvod a vedou 2:0. S postupujícím časem se ale hokej přiklání na stranu hostů. Do 3. třetiny se jde za stavu 2:2, ale "Valaši jedou, Valaši hrnou!" Přidávají góly a vedou už 2:5. Naštěstí zasáhne Patrik Mišurec, když třetí brankou sníží už za 23 vteřin. Kroměříž cítí šanci vyrovnat, a to se podaří v poslední minutě. Symbolicky nám remízu 5:5 zařídí Pavel Jarka, který se podílel v utkání na čtyřech střeleckých radostech HK Kroměříž!