Oslabený dorost honil tříbrankovou ztrátu

Oslabený dorost honil tříbrankovou ztrátugalerie

Dorost doma čelil Černým Vlkům, ale sám měl černý úvod zápasu... Po důrazném průniku Vlků inkasuje už v 18. vteřině. I nadále jsou hosté aktivnější a jejich akce zavánějí gólem. My se naopak nemůžeme dostat k odpovídající útočné hře. V 6. minutě zvýší soupeř na 0:2. V 7. minutě si obhodí našeho gólmana a je to 0:3. Poté se už k ofenzivě protlačíme a v 11. minutě propasírujeme trefu ve skrumáži. A do deseti vteřin přiložíme "druhé polínko". Manko 2:3 vypadá o poznání lépe. Ve 14. minutě je dokonce vyrovnáno... Stačila pecka od modré a "kulantní" dorážka! Bohužel v 19. minutě učiníme hrubku ve středním pásmu a Vlci jedou ve dvou na brankáře bez obrany! Prohráváme 3:4.

Soupeře pak zatlačíme zejména ve 25. a 26. minutě. Nejprve šikovným průnikem dva na dva, potom i několika střelami. Ve 28. minutě nás hosté překvapí tečovanou střelou z dálky. Vedou 3:5. V polovině utkání zužitkují "černé šelmy" také přesilovku. Manko je zas tříbrankové. Od 33. minuty jsme v novém oslabení. Můžeme skórovat, ale velké individuální akci schází finální přesnost. Hanáci vystupňují útočnou hru až ve 39. minutě. Hezky Vlky podusí, ale netrefují.

Ve 3. dějství ukážeme vyšší nasazení a dotahujeme. Hosté ale pravidelně brankami odskakují. Velká škoda, tohle jsme nepotřebovali... Ve 49. minutě vedou hosté znovu o 3 góly. Ale už 5:8. Černí Vlci jsou silní v našem obranném pásmu, ale vydržíme, ustojíme jejich možnosti. V 55. minutě vydřeme puk v útočném pásmu, uvolníme spoluhráče, který ideální ranou vykřeše naději! Tenčíme výsledek na 6:8, stále se cítíme na zvrat. Po minutě bude opravdu lépe, vysíláme na zteč brejk, a ten zvedá hlasy tribun se sedmou radostí! Závěr oslabených Hanáků je mohutný, ale k vyrovnání by to chtělo více času. Vidíme i obětavý pád po puku (pod nohy protihráče), moc jsme chtěli zápas zachránit. Podlehneme 7:8.