Opravilové opravili útlý útlum s Brumovem

Opravilové opravili útlý útlum s Brumovemgalerie

Dorostenci v sobotu přivítali Brumov-Bylnici a v 1. třetině nechali hostům hodně iniciativy. Před bránou "se ukazují" i naši, ovšem útočnější je Brumov. Chybí mu lepší finální fáze, ale i tak více než deset střel pochytá Michal Tuček. Až "o něco půjde", naši mocně finišují. A nejen bráchové Opravilové! V 15. minutě a v 18. minutě využijí Hanáci dvě přesilovky. Dezorientovaní hosté škobrtají a my zarazíme třetí gólový hřebík. 45 vteřin před sirénou!

Ve 2. třetině konečně Brumov přehráváme. Teď ho přímo dusíme a rodičům a fandům se linou vůně podle libosti. Vracíme se do útočného pásma s neochvějnou pravidelností. Šancí máme, že by se mohly předbíhat ve frontě. Spalujeme je a spalujeme. V jiných zápasech by nás to mrzelo! Dvakrát minou Hanáci prázdnou svatyni, jednou nedotáhnou blafák. A tak dále. Až dvě minuty před koncem se s nonšalancí, šikovností "štírka" prosadí Matyáš Horský. Vedeme 4:0.

Ve 3. části si Kroměříž vše pohlídá. Možná má více příležitostí Brumov, ale obrana domácích je obezřetná, jezdí jako na setrvačník. V 55. minutě napálíme tyčku. Vzápětí je překonán jinak perfektní "Tukan" Tuček. Mezi betonem a levou tyčkou. Odpověď Hanáků je jako na povel. V řádu jednotek vteřin stanoví výsledku definitivu 5:1, po jedinečném průniku přes dvě pásma. Hanáci po pomalejším rozjezdu Brumov-Bylnici skoro "přejeli". Více hokejem než výsledkem.