Nic nefungovalo. Zdecimovaní junioři prohráli i v Místku

Nic nefungovalo. Zdecimovaní junioři prohráli i v Místkugalerie

Jak pravil vedoucí týmu: "Nic nefungovalo. Oslabená sestava juniorů nedokázala vzdorovat kvalitnímu soupeři." Nastoupila ve Frýdku-Místku, který hrál jednoduchý a účelný hokej. Trestal každou naši chybu. Hanáky decimují zranění či nemoci, ale největší potíž tkví v "přehranosti".

Žáci mají dvouzápasový víkend jen výjimečně a už je plno komentářů... Dorost hraje dvě utkání ve dvou dnech častěji. A juniorka bojuje za svůj klub v pátek i neděli většinou! Do toho její hráči Hubík, Světlík, Kudlička, Andrýsek, Nesrsta a na 60 minut brankář Fajgl v sobotu odedřeli naprosto výjimečné klání s lídrem Krajské ligy mužů Vel-Mezem. Zápas, který se svou úrovní, obtížností, výhrou nad 90-procentním favoritem vymykal. Tohle jsou mimořádné výdeje sil. A pokud ve Frýdku-Místku nebyl někdo "unavený", je těch zápasů už přesycený. Rekordmanem je Vojta Kudlička, který odjezdil za dva týdny 7 duelů. Ve středu a v pátek, v sobotu a neděli, v pátek, v sobotu a neděli.

Domácí Místek zasolil Kroměříži hned v úvodu, když 1. třetinu získal 3:0. Byl to úder na nekrytá místa a naši hráči nenašli cestu odporu a zvratu. Ztráta narůstala, Hanáci museli přijmout porážku 7:2. Liga juniorů má nicméně 24 kol a je přesně ve čtvrtině. Kroměříž se oklepe a určitě může rozvířit už tak vyrovnanou skupinu "o postup"!