Muži HK Kroměříž hostí Hradiště už ve středu od 18:00!

Muži HK Kroměříž hostí Hradiště už ve středu od 18:00!galerie

Kroměřížský zimní stadion uvidí v rámci 10. kola Krajské ligy mužů "utkání zklamaných". Ne, nic se ještě neděje, soutěž má za sebou třetinu zápasů... Ale jak hosté z Hradiště, tak naši Hanáci jsou totálně z formy, sčítají porážky. Slovácko nebodovalo 6 kol, Kroměříž padla v šesti duelech pětkrát.

Hanáci mají mnoho rezerv, sestava se liší zápas od zápasu, minimálně dvakrát "hořelo" v obraně. V útoku se s proměňováním šancí potýkáme ustavičně, zatím je to můra, něco, co tu dlouho nepamatujeme. Potřebujeme se z krize dostat co nejdříve, ale bez tvrdé práce, i v tréninku, to nepůjde. Proti Hradišti chceme 3 body, za jakoukoli cenu! Ale Slovácko se na nás chystá... Uvidí se, kdo z koho.

Zápasy s tímto soupeřem bývají otevřené, prostě vůbec nevíte, "co z toho bude". V únoru 2018 nás v Kroměříži Hradišťané udolali 4:5. A to nám šlo o hodně, ještě jsme "nebyli v play-off". V loňské sezoně vítězíme doma vysoko. Čísla jsou ve vyrovnaném krajském přeboru nepodstatná, pro jiné souboje podružná. Před rokem jsme si navíc stáli mnohem lépe. Nabádáme všechny věrné fandy – přijďte svůj tým podpořit právě v čase, kdy se nedaří! Ocením to a věřím, že to ocení i hráči. Srdnatým, bojovným výkonem, zlepšenou hrou. Buďme jako diváci rozdílovým borcem, který mazákům i juniorům namaže k potřebnému vítězství...