Mladší žáci ztratili domácí duel se Znojmem

Mladší žáci ztratili domácí duel se Znojmemgalerie

"Áčko" mladších žáků hostilo znojemské Orly a 1. třetinu zvládlo na výbornou. S tahem na branku a efektivním zakončením dojdou naši borci až k vedení 3:0...

Zkraje 2. části sice inkasují, ale zůstává jim dvoubrankový náskok, zůstává a dodává klidu. Velká škoda, že Hanáci zmarní několik výzev ke skórování, k odskoku od dotírajících hostů! Šance a vábné protiútoky jsme měli... Jak už to bývá, ve 38. minutě udeří Znojemští. Sníží na 2:3 a zvýší své možnosti na zvrat ve 3. třetině.

Vstup do 3. dějství mají Hanáci jako ze zlého snu a ve 45. minutě už prohrávají 3:4. Nepomůže pak ani oddechový čas, jenž si vyžádali trenéři. V 50. minutě se hosté prosadí důrazem a vedou 5:3. Vzápětí nám vysvitne světýlko nadějí v podobě trefené tyčky. V 54. minutě ale soupeř po vyrýsované zpětné přihrávce do mezikruží určí naši porážku 3:6. Hanáci odehráli většinu 3. třetiny v útlumu. Snad se jim v příštích bojích bude dařit lépe!