Mladší žáci začali, kde skončili. Vítězí i v novém roce

Mladší žáci začali, kde skončili. Vítězí i v novém rocegalerie

Také mladší žáci "C" potvrzují výsledkovou renesanci (zatím) čtyř celků HK Kroměříž. "Raritou" jsou se šňůrou osmi výher muži, ale výrazný posun učinila čtyřmi výhrami juniorka a s potěšením sledujeme návaznost pěti vítězství pátých tříd. No a "céčko" mladších žáků se nekrčí v ústraní majíc 5 výher ze sedmi startů. Podotýkám, že v náročné, elitní žákovské lize!

"Tak jsme dobyli Brno, přátelé, nenechali pod Špilberkem Technice ani bod..." Udatně jsme odolali talentům i tribunám metropole, sehráli jsme vskutku parádní duel. Přítel mě vezl domů z hokeje mužů a zpomalil spíš hlasem, když artikuloval, jak pomáhá týmu přínos, zvláště forma Davida Skácela v bráně. Opravdu je to pár gólů k dobru. Ale já přidám, že i jeho spoluhráči mají podíl velký, zásluhy syté a návyky, co vedou je i družstvo vpřed. Sleduji tento tým bedlivě třetím rokem a vím, co se mi líbí. Pokora, pracovitost, kolektiv jako zákon.

Na Technice padaly branky jen ve 2. třetině. Utkání skončí 1:2 pro Hanáky. Nejprve neoddělí domácí od puku Davida Dobeše a vedení se nám zdá vítaným dopingem. Pro soupeře je to ovšem stimul a vyrovná za hrstku (98) vteřin. Druhá třetina se nachyluje, když vykáže střeleckou chuť (a přesnost) i Šimon Pláňava. Ačkoli to nemůže tušit, bude jeho branka "do šatny" trefou vítěznou!