Mladší žáci vnutili porážku Vsetínu

Mladší žáci vnutili porážku Vsetínugalerie

Do Kroměříže přijeli mladší žáci Vsetína a v úvodu zápasu nás přehrávali. Hanáci se ale zlepšovali, poctivě bránili a několikrát se vyznamenal gólman Dan Kobliha. Při druhém souvislejším pobytu v útočném pásmu trefíme v 8. minutě vedení. A brzy po dokonalém brejku a blafáku odskočíme na 2:0. Ve 13. minutě Vsetín napálí břevno a vzápětí sníží na 2:1. Konec třetiny už patří bojujícím Hanákům, těší je náskok 3:1.

Druhé dějství nabídne po gólu oběma stranám, je to 4:2 pro Kroměříž. V polovině duelu proměníme přesilovku a šestou trefu si připíšeme ve 33. minutě. Po famózní souhře celé pětky zametáme do prázdné. Na 6:3 však houževnatý Vsetín sníží okamžitě...

Třetí část je dlouho bezgólová, ale ve 49. minutě už to vyjde našim. Hosté však záhy snižují na 7:4. A ucítí šanci třeba i vyrovnat. Jsou draví, smělí, agresivní. Stáhnou stav na 7:5. My si ale jdeme za svým ve velkém finiši! Orazíme tyčku a zasadíme Vsetínu ještě dva kusy!