Mladší žáci uhráli přesně to, co se nedá popsat... "Shocking!"

Mladší žáci uhráli přesně to, co se nedá popsat... "Shocking!"galerie

Tohle zní jako pozdní silvestr anebo předčasný apríl, ale je to pravda! Odbojovaná a svatosvatá. "Céčko" mladších žáků nastoupilo v úterý v Brně, nicméně souhru tamních Warriors rozmetalo a zvítězilo vysoko, rekordně. Nesnižujeme hokej domácích, jsou to kluci jako my, ale nedostali od Hanáků prostor, úder, prostě nic. "Válečníci" Brno byli hosty z Kroměříže poraženi 0:12!

Dějí se v Ligách mladších žáků výsledky divoké a někdy snad i "zavádějící". Co nás ale ctí, že jsme se drali vpřed ve vší pohotovosti minutu po minutě, a to možná byli Warriors mírným favoritem! Bojovali jsme, jak to rádi vidí všichni trenéři našeho HK, rádi jak u prcků, tak u mužů. Navíc se výkony našich jednotlivců skvěly, řečeno skromně, nadstandardní. Když se daří, tak se daří... Vládli jsme na všech postech. Třetiny není třeba rozepisovat, skóre je v nich skoro symetrické.

Trenér Martin Setinský to nemohl moc popisovat, kluci ho prostě zaskočili. Vyzdvihl neprůstřelnost Davida Skácela, jenž by byl hrdinou westernových "ostřelovaček". Bral domácím zpod holí, co se mu namanulo, bez diskuzí utínal akci čtvrtou a sedmou a desátou! Mančaft Hanáků šlapal dopředu i dozadu, neměl chyby vynucené ani laciné. Bavil se zápasem jako dlouho ne a je pro mě nejcennější věcí, že na 12 brankách mělo razítko 9 našich střelců... Byli jsme tým, to především.

Teď jenom neusnout na vavřínech... Do dalších bojů je to závazek. Dominovali jsme také kombinačně, hokejovostí, chytrými akcemi. Žádným sólováním. Za dva roky v žákovských ligách jsme udělali pokroky.