Mladší žáci si ve 2. třetině splnili pět přání... To bylo příliš i na Kometu Brno

Mladší žáci si ve 2. třetině splnili pět přání... To bylo příliš i na Kometu Brnogalerie

Mladší žáci "A" hostili brněnskou Kometu a rozprášili po ledě velký ranec svých kvalit, hokejových předností a bojového ducha. V 1. třetině musejí dotahovat, ale svou zapáleností, tahem na bránu a viditelnou snahou v obraně manko do 2. části hry nepovolí... Půjde se do ní za stavu 2:2.

Druhá třetina bude pohádkovou cestou světem mladých hokejistů! Hanáci doslova excelují, pohybem nechávají Kometu za svými zády a vozí kotouč až "do kuchyně". Za pěti brankami. Také hosté útočí, ale naše obrana je mrštná a pevná. Brankář, ponořený do utkání, na sebe upozorňuje bezvadnými zákroky. Do třetí pasáže nás pohání příjemný náskok 7:2.

V závěru se bude skóre upravovat jen kosmeticky. Tvořivější už jsou Brňané, ale na zodpovědnou obranu a jistotu na brankové čáře si nepřijdou. Hanáci si prostě věří, že i nyní oba body zůstanou v domácí kabině. Kometa ještě sníží na 7:3, ale poslední gólovou řeč pronese vítězná Kroměříž. Výsledek 8:3 s Kometou zasluhoval minimálně skvělý oběd... Hanáci dnes byli hladoví po gólech a po výhře.

Liga mladších žáků A (7. kolo)
Kroměříž 8. 10. 2017

HK Kroměříž A - HC Kometa Group 8:3 (2:2, 5:0, 1:1)

Branky (asistence):
Macek (Smetana), Drápal (Macek), Švajda (Drápal), Ševčík, Ševčík (Netopil), Švajda (Večeře), Netopil (Švajda), Muller

Sestava:
D. Kobliha - M. Sirota, Ševčík, Rožnovjáková, J. Šimášek, Muller, Netopil, Macek, Švajda, Šuléř, Drápal, Smetana, Spálovský, T. Holík, Večeře

Trenéři: Jiří Osina, Martin Setinský