Mladší žáci si pohlídali nadějný boj s Technikou

Mladší žáci si pohlídali nadějný boj s Technikougalerie

"Céčko" mladších žáků hostilo Techniku Brno a asi bylo mírným favoritem. Chtělo se prosadit po nedávných domácích ztrátách. Vidíme otevřený hokej, oba celky by rády získaly vedení. My máme šancí více, ale střelecké štěstí se nám zatím schovává...

Ve 2. části si družstva "vymění po gólu", zápas zůstává rovnocenný, bojovný. V polovině duelu podnikneme pěkné útoky, druhý i s dorážkou, ale bez efektu. Hanáci hodně střílejí ze střední vzdálenosti, jenže nejdou až "do brány". Druhá půlka druhé třetiny patří Kroměříži téměř beze zbytku. Střely zdálky pozorného gólmana Brna nepřekvapí. Minutu před sirénou můžeme skórovat při útoku zpoza brány. Následně ještě nedáme tutovku z pozice dva na jednoho!

Pereme do toho zkraje 3. třetiny a odměnou je vedoucí branka ve 47. minutě. Trenér Techniky stáhne sestavu na dvě pětky, burcuje své svěřence. Technika má nápor, ale náš protiútok jí "přiveze" třetí trefu! Skóre 3:1 nám přilévá sil v 54. minutě... V čase 57:53 potom čtvrtým gólem účet zápasu úhledně podtrhneme. Po individuální finese je jasné klukům i rodičům, že body zůstanou v Kroměříži. Tečka pak náleží gólmanu Skácelovi, který při závaru zneškodní tři pokusy Techniky.