Mladší žáci se v Brně překonávali, otevřeli extraligu i bodově

Mladší žáci se v Brně překonávali, otevřeli extraligu i bodověgalerie

Já jsem "sbíral céčka" a naše "céčko" mladších žáků sbírá body. Už od 1. kola extraligy! Jeho hokejisté ani do Brna nejeli za porážkou! Podotýkám, že domácí Warriors Brno nás loni předběhli v obou tabulkách extraligy, že má ten klub zvučnou kvalitu! Hanáci ale hráli tak, že se i favoritovi vyrovnali ve většině dovedností!

Slovy trenéra jsme jednomu "z těch lepších" celků Moravy prostě stačili. Snažili jsme se, pokud se dalo, i kombinovat, byli jsme rovnocenní v rychlosti i nasazení, opravdu příkladně jsme bojovali. Zasloužené bylo už vedení 0:2. To však ztratíme, Brno vrhlo do našich řad většinu svých schopností. Ve 3. třetině to otočí domácí třemi brankami. Naši borci se však "kousnou" a ještě vydupou z ledu svůj kýžený bodík. Za remízu 3:3.

Je to úspěch, kluci, je to pěkný výsledek po opravdu dobré hře. Ale pojďte tak i do příštích kol. Pokorně a se srdíčkem, a budete stále silnější.

Liga mladších žáků C
HCM Warriors Brno - HK Kroměříž "C" 3:3 (0:1, 0:1, 3:1)

Branky (asistence):
Pláňava (Dopita), Cífka (P. Židlík), Pláňava (Dobeš)

Sestava:
Skácel - Dopita, Cífka, Dobeš, Svoboda - Záhorovský, Havlík, J. Pospíšil, P. Došlík, Zakravač, Pláňava, T. Chytil, P. Židlík, K. Večerka, Hanák, Švejcar

Trenéři HK Kroměříž:
Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč