Mladší žáci porazili vysoko Boskovice

Mladší žáci porazili vysoko Boskovicegalerie

"Áčko" mladších žáků hostilo Boskovice a podle předpokladů mělo zvítězit. Po většinu 1. třetiny vynikalo nasazením, kombinacemi i přímočarostí. Kontry soupeře odvracelo poctivým vracením se. Boskovice nestačily rychlostně a poměrně záhy ztrácely 5:0. Třetina končí 6:1.

Ve 2. dějství Hanáci pokračují v aktivitě a v polovině duelu vedou 11:1. Boskovice se perou se zápasem, seč jim stačí síly, měly jen dvě lajny hráčů. Krásná bude naše třináctá trefa, kdy se domácí borec uvolní na útočné modré, obhodí si gólmana a zvedne kotouč pod břevno. Po dvou třetinách Hanáci vedou 15:1.

Závěrečnou část zápasu odehraje Kroměříž už bezstarostně. Hosté zapnou a překvapí nás několika průniky a střelami. Brankář Kobliha je všechny pokryje. Nezdráhá se ani vyjet hluboko k modré čáře a odpálit puk před dotírajícím útočníkem. Hanáci skórují ještě několikrát a zvítězí 18:1.