Mladší žáci nezvládli závěr proti Technice

Mladší žáci nezvládli závěr proti Technicegalerie

Mladší žáci v úvodu s Technikou Brno příjemně překvapili. Vytáhli se doma na favorita. S ligovým lídrem hráli otevřený hokej, zodpovědný směrem dozadu a odvážný v útoku. Brankář Dan Kobliha pobízel mančaft jistotou svých zákroků. V 1. třetině jsou naši lepší a dlouho drží vedení 1:0. Opravdu je hezký pohled na bojující, "pohyblivé" Hanáky! Jen nehorázná smůla neodvrátí soupeřovo vyrovnání 9 vteřin před sirénou...

Druhá třetina přispěje hned několika trefami a ve 30. minutě domácí borci "vyrovnají" na 3:3. Bohužel kopnutím kotouče do brány... A okamžitě nám do brejku prchne hráč hostů, proto během zlomku času čelíme manku 2:4. Brno tento náskok posílí a bude mít převahu. Hanáci se přesto osmělují k útočným protiakcím a v posledních minutách musí být Technika ostražitá a bránit stav, jehož pracně dobyla.

Třetí dějství našim barvám v ničem nevyjde, skončí debaklem 0:7! Po rychlých brankách sázeli hosté další trefy. Naši mladší žáci přestali bruslit a začali sólovat. Prohráli 2:11.