Mladší žáci nevydřeli bodík s Technikou

Mladší žáci nevydřeli bodík s Technikougalerie

"Céčko" mladších žáků se v sobotu doma nachystalo na Techniku. Brňané měli kvalitu a ukázali se soupeřem odolným. Hanáci nehrají vůbec špatně, bojují a pomáhají si v obraně, jako "po většinu dvou sezon". Až do první sirény vytrvá stav 0:0. V závěru 1. dějství nás hosté sevřou, dusí, a to i vinou umně provedené přesilovky. Odpovíme dvěma průniky. Cítit jsou brankou, měly tu Techniku vytrestat!

Druhá část je z naší strany mizerná. Směrem dopředu hrajeme pod své možnosti. "Nemáme" skoro nic. Technika otevírá skóre a 70% druhé třetiny "prchá" jen na naši bránu. Ve 32. minutě nezavaříme soupeři při závaru. Brňané jsou lepší i nadále a na 0:2 upraví ve 36. minutě. Křížná střela z pravého kruhu umete led u pravé Skácelovy tyčky. Hanáci si "vzpomenou" na útok v posledních minutách, ale hosté ty akce přečtou bleskurychle. Naše pobyty v pásmu trvají maximálně dvacet vteřin a finální fáze "tam není"...

Ve 3. pasáži se Kroměříž vzepře a vzchopí a zdánlivě "přímočarý" zápas hodlá "rozvrátit". Úspěšná je i střelecky, manko 1:2 už probouzí naděje... Tradiční vzpruhou je v domácím brankovišti David Skácel. Ne, Technika má nádech a výdech jako Brňan na vyhlídce, ale David její šance vyčapá či odmrští, rozbíjí na atomy. Po 50. minutě "sezobne" pět šest střeleckých pokusů. Náš tým doopravdy bojuje, ve dvou případech i sahá po vyrovnání, ale krajské a zemské město zaokrouhlí k bodu bod, maximum z úrodné Hané. Chceme to urvat, post za postem se hrneme vpřed v power-play, a Brno ujede, přišpendlí razítko na 1:3.

Liga mladších žáků C
HK Kroměříž "C" - VSK Technika Brno 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Sestava:
Skácel - Havlík, Dopita, Cífka, Svoboda - Záhorovský, P. Došlík, Pláňava, K. Večerka, Zakravač, Dobeš

Trenéři 4 žákovských týmů:
Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč, Libor Chytil